دوشنبه, 29 دی 1399
  • ساعت : ۱۲:۱۷:۳۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ 
  • کد خبر : ۵۹۹۹
تشریح اقدامات و فعالیت های پایگاه بسیج منطقه شش عملیات انتقال گاز در هفته بسیج مستضعفین
به همت بسيجيان منطقه برنامه هاي مصوب ابلاغي از سازمان بسيج ادارات و كارخانجات و برنامه هاي فرهنگي پيش بيني شده در شوراي پايگاه مقاومت بسيج حضرت ابوالفضل (ع) در منطقه شش عملیات انتقال گاز همزمان با گرامی داشت هفته بسيج مستضعفين اجرايي شد.

به همت بسيجيان منطقه برنامه هاي مصوب ابلاغي از سازمان بسيج ادارات و كارخانجات و برنامه هاي فرهنگي پيش بيني شده در شوراي پايگاه مقاومت بسيج حضرت ابوالفضل (ع) در منطقه شش عملیات انتقال گاز همزمان با گرامی داشت هفته بسيج مستضعفين اجرايي شد.

به گزارش روابط عمومي منطقه شش عمليات انتقال گاز همزمان با گرامي داشت هفته بسيج مستضعفين ، فرمانده پايگاه بسيج حضرت ابوالفضل (ع) ضمن تبریک هفته بسيج به كليه بسيجيان به تشریح آخرین اقدامات و فعالیت های پایگاه و همچنین به اجرایی شدن برنامه هاي مصوب از سازمان بسيج ادارات و كارخانجات سپاه امام سجاد(ع) در طول هفته بسیج پرداخت .

احمد رضا اسلامي گفت: در راستاي حفظ ارزشهاي والاي بسيج و ياد و خاطره بسيجيان جان بركف كه در مدت هشت سال دفاع مقدس با رشادتهاي فراوان و اهداء خون، مال و جان خود در دفاع از اين مملكت ايثار نمودند تا يك وجب از خاك اين مرز و بوم به دست دشمنان نااهل نيفتد، موظفيم و رسالت ديني و عملي خود ميدانيم، تا هر ساله به همين مناسبت ياد و خاطره بسيجيان عزيزمان را گرامي بداريم.

وي ادامه داد : همزمان با هفته بسيج علاوه بر اداره مركزي با همكاري كليه بسيجيان در تعدادي از ايستگاهها و ياردهاي منطقه نسبت به انجام تبليغات محيطي با نصب بنر اقدام گرديد و همچنین فعاليت در فضاي مجازي با توليد محتوي و انتشار مطالب در پيام رسانهای مختلف(7 کانال با عضویت بسیجیان) و ارسال روز شمار هفته بسيج از طريق پيامك و اينترانت بصورت مستمر اقدام شد .

فرمانده پايگاه منطقه افزود : در اين هفته برنامه فرهنگي زيارت گلزار مطهر شهدا بندرعباس و همچنين سركشي از خانواده معظم شهدا و جانبازان با حضور محدود همكاران و مدير محترم منطقه انجام شد .

احمدرضا اسلامي همچنين به اقدامات شاخص پايگاه بسيج منطقه در هفته هاي اخير نيز اشاره كرد و گفت: سازماندهي و معرفي دسته گروهان بيت المقدس و شناسايي نيروهاي موثر در طرح شهيد برونسي از جمع همکاران منطقه، نمونه اي ديگر از اقدامات پايگاه جهت همكاري با سازمان بسيج كارگران و كارخانجات استان هرمزگان بوده است كه تاثير بسزایی در افزايش همدلي و توسعه فعاليتهاي بسيج خواهد داشت .

وي همچنين از مشاركت و كمك همكاران منطقه به اقشار آسيب ديده از وضعيت كرونايي در رزمايش مرحله يك و دو کمک های مومنانه خبرداد و گفت : براي رزمايش مرحله سوم در لبيك به فرامين مقام معظم رهبري(مدظله العالی) در حال برنامه ريزي هستيم كه اين مسئله با فراخون بذر پيشنهاد به همكاران شروع شده و اميدواريم در سومين مرحله رزمايش مواسات  همدلي, مشاركت بيشتر همكاران را درشرايطي  كه بسياري از هموطنان به كمك ما نيازمند هستند را شاهد باشيم .

در پایان فرمانده پايگاه مقاومت بسيج حضرت ابوالفضل(ع) ضمن تشكر از مساعدت و همراهی مدير محترم منطقه از كليه همكاران بسيجي در سطح منطقه در رده هاي مختلف مسئوليتي که در اجراي موفق برنامه ها نقش داشته اند قدر داني كرد و ابراز اميدواري نمود تا در آينده ضمن بهبود برنامه ها علي رغم محدوديتهاي كرونايي از حضور همكاران بيشتر استفاده شود .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0