دوشنبه, 30 فروردين 1400
  • ساعت : ۱۴:۶:۴۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ 
  • کد خبر : ۶۵۹۴
انعقاد 26 فقره پیمان در بخش های فنی و پشتیبانی در منطقه شش عملیات انتقال گاز صورت گرفت
رييس امور پيمانهاي منطقه 6 عمليات انتقال گاز، از انعقاد 26 فقره پيمان در بخش هاي فني و پشتيباني منطقه با مبلغي بالغ بر 887 ميليارد ريال در سال 1399 خبر داد.

رييس امور پيمانهاي منطقه 6 عمليات انتقال گاز، از انعقاد 26 فقره پيمان در بخش هاي فني و پشتيباني منطقه با مبلغي بالغ بر 887 ميليارد ريال در سال 1399 خبر داد.

به گزارش روابط عمومي منطقه 6 عمليات انتقال گاز، شيرزاد دهقاني رييس امور پيمانهاي منطقه با اعلام اين خبر گفت: تعداد 16 فقره قرارداد در قالب بودجه هاي سرمايه اي و 10 فقره مربوط به بودجه هاي جاري در سال 1399 منعقد شده است.

وي به برخي از اين قراردادها شامل: ابنيه فني خط لوله"24 سرخون/ رفسنجان و احداث حصار بتني پيش ساخته،  بررسي وضعيت پوشش 298 كيلومتر خطوط لوله گاز 56 اينچ خط هفتم سراسري، پيمان بازرسی و تعمیر و نگهداری از بخش زير دريايي خط لوله "12 انتقال گاز قشم/ بندرعباس،  تعميرات رفع نشتي از فلنج خط 12 اينچ گاز زير دريا قشم/ بندرعباس از جمله پيمانهاي سرمايه اي و تهيه و طبخ و بسته بندي و توزيع و سرو غذا و اداره رستوران،  خدمات پرتونگاري صنعتي، تامين خدمات نگهباني و حراست از اماكن، اموال و تاسيسات منطقه و نشت يابي به طول 2000 كيلومتر از تاسيسات و خطوط لوله محدوده عملياتي منطقه شش اشاره کرد.

دهقاني ضمن اشاره به گستردگي جغرافيايي منطقه شش عملیات انتقال گاز كه حدود 27 درصد از پهنه خاكي كشور در 4 استان پهناور را شامل می شود گفت : با توجه به برنامه ریزی انجام شده در راستای  صرفه جویی در هزینه و زمان، این واحد نسبت به تجمیع پیمانهای خدماتی در سطح منطقه اقدام نموده است .

رئيس امور پيمانها بيان كرد: برگزاري مناقصه در چارچوب قانون برگزاري مناقصات و آئين نامه هاي اجرايي آن و از طريق سامانه تداركات الكترونيكي دولت (ستاد) صورت مي گيرد و كليه اقدامات انجام شده و مستندات آنها در پايگاه اطلاع رساني مناقصات ثبت مي شود و درسال گذشته 43 جلسه كمسيون مناقصه در منطقه شش عملیات انتقال گاز برگزار شده است .

دهقاني در پايان از زحمات و تلاش های کارکنان واحد امور پيمانها كه با يك برنامه ريزي منظم و دقت نظر بالا در نگارش و تدوين دفترچه پيمانهاي مختلف تلاش مي كنند، تقدير و تشكر كرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0