پنج‌شنبه, 14 اسفند 1399
  • ساعت : ۱۲:۲۲:۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ 
  • کد خبر : ۶۴۲۲
تعویض حدود 25 هزار متر پوشش خط لوله 12 اینچ در منطقه 6 عملیات انتقال گاز
مدیر منطقه 6 عملیات انتقال گاز ایران، از پايان موفقيت آميز عمليات حفاري و تعويض پوشش حدود 25 هزار متر از خط لوله 12 اينچ قشم / بندرعباس در مدت 15 ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه 6 عملیات انتقال گاز، عليرضا عربلو مدیر منطقه ضمن تشريح اهداف پروژه گفت: براساس نتايج و گزارشات دریافت شده از ارزيابي وضعيت پتانسيل حفاظتي خطوط لوله و نتايج ارزيابي پوشش به روش DCVG، تعمیرات تعویض پوشش خط لوله 12 اینچ قشم/ بندرعباس از اواخر آبان ماه سال 98 با هدف كاهش شدت خوردگي، يكپارچه سازي پوشش و ارتقای فرآيند حفاظت كاتدي در دستور كار قرار گرفت و در بهمن ماه امسال با موفقيت به پايان رسيد.
عربلو ضمن اشاره به دشواري و ريسك بالاي حفاري در زمين هايي با ويژگي باتلاقي و سطح آب بالا در محدوده نوار ساحلي خليج فارس، گفت: از ديگر چالش هاي اين پروژه مي توان به همزماني اجراي عمليات با شيوع ويروس كرونا و تاثير آن بر محدوديت هاي تردد ماشين آلات و كاهش تعداد نيروي انساني اشاره كرد.
عربلو در پايان ضمن تشكر از زحمات و تلاش های همکاران در واحدهای ستادی و عملیاتی از جمله معاونت عملیات خطوط لوله، امور بازرسي فني، امورHSE و پدافند غيرعامل و امور پيمان‌ها كه بصورت مستقيم و غير مستقيم در اجراي اين پروژه نقش داشته اند قدرداني کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0