يکشنبه, 23 خرداد 1400
  • ساعت : ۱۴:۳۳:۵۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ 
  • کد خبر : ۵۶۴۲
صد و چهلمین جلسه هماهنگی مسئولین منطقه شش عملیات انتقال گاز برگزار شد
با حضور سرپرست، معاونين و رؤساي منطقه شش عمليات انتقال گاز، صد و چهلمين جلسه هماهنگي منطقه امروز دوشنبه 17 شهريور ماه در سالن كنفرانس اداره مركزي برگزار شد.

با حضور سرپرست، معاونين و رؤساي منطقه شش عمليات انتقال گاز، صد و چهلمين جلسه هماهنگي منطقه امروز دوشنبه 17 شهريور ماه در سالن كنفرانس اداره مركزي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي منطقه شش عمليات انتقال گاز، اين جلسه كه بصورت ماهيانه با هدف بررسي و تصميم گيري برنامه هاي مختلف عملياتي و پشتيباني سطح منطقه برگزار مي گردد، عليرضا عربلو، سرپرست منطقه در ابتداي جلسه ضمن عرض تسليت ايام سوگواري و عزاداري اباعبدالله الحسين عليه السلام گفت: با توجه به شرايط خاص كرونايي، با برنامه ريزي انجام شده توسط واحد روابط عمومي، برنامه هاي دهه اول محرم الحرام با رعايت پروتكل هاي بهداشتي انجام شد كه از مجموعه واحد روابط عمومي تشكر مي نمايم.

عربلو در ادامه به برنامه ها و اقدامات انجام شده امورHSE و پدافند غير عامل، منابع انساني و امور تداركات و كالا نيز اشاره كرد و گفت: از تمامي كاركنان در سطح منطقه كه جهت حفظ سلامتي خود و ديگران پروتكل هاي بهداشتي از جمله زدن ماسك، را رعايت مي كنند تشكر مي نمايم.

وي در ادامه به اقدامات انجام شده توسط واحدهاي عملياتي و پشتيباني نيز اشاره كرد و اظهار داشت، فعاليت هاي تعميراتي و عملياتي با وجود شرايط كرونايي و گرماي تابستان بخوبي انجام شده است و برنامه هاي تعميراتي جهت ورود به فصل سرد سال در حال انجام است كه از يكايك كاركنان قدرداني مي نمايم.

سرپرست منطقه همچنين كسب تقدير نامه سه ستاره مديريت تعالي كه با همدلي، همكاري و تعامل تمامي واحدهاي مختلف منطه بدست آمد را به مجموعه كاركنان منطقه تبريك گفت.

وي به استفاده از سامانه ستاد نيز پرداخت و گفت: همه واحدهاي مختلف منطقه مي بايست نسبت به ثبت اطلاعات در سامانه ستاد اقدام نمايند.

عربلو در ادامه بر انضباط مالي و حداكثر صرفه جويي در هزينه ها نيز تاكيد كرد و گفت: مي بايست برنامه ها، اولويت بندي شده و نسبت به اجراي هر يك از برنامه ها در طول سال جاري اقدام شود.

وي به اجراي مصوبات مختلف صورت جلسه نيز تاكيد كرد و ابراز داشت: تمامي واحدها مي بايست نسبت به اجراي هر يك از بندهاي صورت جلسه با توجه به برنامه زمان بندي شده اقدام و گزارش اقدامات را ارسال نمايند.

گفتني است در ادامه جلسه ضمن بررسي بندهاي صورت جلسه 139، تصميمات جديدي نسبت به اجراي برنامه ها در طول سال جاري گرفته شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0