شنبه, 18 مرداد 1399
  • ساعت : ۱۳:۳۳:۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ 
  • کد خبر : ۵۴۲۸
جلسه 139 كمیته هماهنگی منطقه با رعایت پروتكل های بهداشتی برگزار شد
جلسه 139 كميته هماهنگي منطقه با حضور سرپرست و معاونين و رؤساي منطقه امروز چهارشنبه يكم مرداد ماه در سالن كنفرانس اداره مركزي با رعايت مسائل بهداشتي برگزار شد.

جلسه 139 كميته هماهنگي منطقه با حضور سرپرست و معاونين و رؤساي منطقه امروز چهارشنبه يكم مرداد ماه در سالن كنفرانس اداره مركزي با رعايت مسائل بهداشتي برگزار شد.

در ابتداي جلسه عليرضا عربلو سرپرست منطقه ضمن عرض تسليت درگذشت همكارمان "حامد رنجبري" و تبريك به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علي (ع) و حضرت فاطمه(س) از اقدامات و فعاليت هاي انجام شده در طول سال جاري تقدير و تشكر كرد و گفت: اجراي عمليات و تعميرات برنامه ريزي شده در شش ماهه نخست سال، در تاب آوري شبكه و آمادگي انتقال گاز در فصل زمستان بسيار موثر خواهد بود.

عربلو در ادامه به شرايط خاص كرونايي نيز اشاره كرد و بر تامين به موقع ماسك و اقلام بهداشتي مورد نياز در سطح منطقه تاكيد كرد و ابراز داشت: همچنان مي بايست پروتكل هاي بهداشتي و دستورالعمل هاي موجود و تصميمات گرفته شده در كميته سلامت منطقه را اجرا نموده و در اولويت برنامه هاي خود قرار دهيم تا بتوانيم به سلامت از اين مرحله عبور نمائيم.

وي در بخش ديگري از سخنان خود به الزام استفاده تمامي كاركنان از سرويس هاي اياب و ذهاب و همچنين برنامه ريزي لازم در جهت آموزش اطفاء حريق براي كاركنان و بويژه خانواده هاي ايشان، پرداخت به موقع حقوق كاركنان پيمانكاري، استفاده از سامانه ستاد، راه اندازي ديسپچينگ خودروئي به صورت متمركز و اولويت بندي بودجه هاي جاري اشاره كرد.

در ادامه ضمن بررسي مصوبات جلسه قبل، هر يك از معاونين و رؤساي واحدها موضوعات و موارد مرتبط با واحد خود را مطرح كردند.

 

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.6.6.0