يکشنبه, 22 تير 1399
  • ساعت : ۱۴:۲۸:۴۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ 
  • کد خبر : ۵۳۲۲
عملیات اتصال خط 12اینچ انار و تعمیر شیر 20 اینچ با تلاش كاركنان منطقه شش عملیات انتقال گاز به پایان رسید
عمليات اتصال خط 12اينچ انار و تعمير شير 20 اينچ ايستگاه 414 شهرستان رفسنجان در آخرين روزهاي خرداد ماه سالجاري با رعايت نكات و مسائل بهداشتي، ايمني و فني با موفقيت به پايان رسيد.

عمليات اتصال خط 12اينچ انار و تعمير شير 20 اينچ ايستگاه 414 شهرستان رفسنجان در آخرين روزهاي خرداد ماه سالجاري با رعايت نكات و مسائل بهداشتي، ايمني و فني با موفقيت به پايان رسيد.

به گزارش روابط عمومي منطقه شش عمليات انتقال گاز، محسن ايرانپور رئيس مركز بهره برداري خطوط لوله سيرجان، در رابطه با عمليات اتصال خط 12اينچ انار گفت: در راستاي تاب آوري شبكه و جلوگيري از قطع گاز براي مصرف كنندگان در استان كرمان هنگام تعميرات بر روي خط 24 اينچ سرخون/رفسنجان، عمليات اتصال( اينتر كانكشن) خط  12اينچ انار به خط 30اينچ سرچشمه/كرمان در دستور كار مركز بهره برداري سيرجان قرار گرفت.

ايرانپور با اشاره به اينكه خط   12اينچ انار مصارف خانگي و صنعتي شهرستان هاي انار، دهج، كشكوئيه، بياض و بهرمان را تامين مي كند، افزود: در صورت تعميرات بر روي خط 24اينچ، گاز از شبكه خارج ميشد و بر همين اساس و برنامه هاي انجام شده توسط معاونت عمليات خط لوله منطقه، جهت تاب آوري شبكه و جلوگيري از قطع گاز مصرف كنندگان، يك انشعاب از خط 12اينچ به خط 30اينچ سرچشمه/كرمان، بطول 35 متر متصل شد و اين عمليات با رعايت مسائل ايمني و بدون قطعي گاز براي مصرف كنندگان با يك گروه عملياتي در كمتر از 16 ساعت به پايان رسيد.

وي همچنين به عمليات تعمير شير 20 اينچ ايستگاه 414 شهرستان رفسنجان نيز اشاره كرد و اظهار داشت: با توجه به بازديد و گزارشات واحد بازرسي فني منطقه و اعلام مشكل در سرجوش هاي شير 20اينچ ايستگاه 414 شهرستان رفسنجان در انتهاي خط 24اينچ سرخون/رفسنجان و ابتداي خط 20اينچ كرمان كه مصارف خانگي، صنعتي و تجاري استان كرمان و شهرستان هاي تابع را تامين و تحت پوشش قرار مي دهد، با برنامه ريزي دقيق، اين عمليات نيز با رعايت كامل مسائل ايمني و بدون قطعي گاز براي مصرف كنندگان در آخرين روز خرداد ماه سال 1399 در كمتر از 18 ساعت انجام شد.

در پايان رئيس مركز بهره برداري خطوط لوله سيرجان از زحمات و اقدامات ارزشمند تمامي كاركنانيكه در اين عمليات همكاري داشته اند، تقدير و تشكر كرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.6.6.0