پنج‌شنبه, 8 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۰:۳۴:۴۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ 
  • کد خبر : ۵۰۵۸
تعمیرات خط 20 اینچ انتقال گاز سوزا در جزیره قشم با تلاش كاركنان منطقه شش با موفقیت انجام شد
نخستين تعميرات خط لوله در سال 1399 با تعمير خط 20 اينچ سوزا در جزيره قشم طي 72 ساعت با رعايت مسائل ايمني، بهداشتي و استانداردهاي فني با تلاش كاركنان منطقه شش عمليات انتقال گاز به پايان رسيد.

نخستين تعميرات خط لوله در سال 1399 با تعمير خط 20 اينچ سوزا در جزيره قشم طي 72 ساعت با رعايت مسائل ايمني، بهداشتي و استانداردهاي فني با تلاش كاركنان منطقه شش عمليات انتقال گاز به پايان رسيد.

به گزارش روابط عمومي منطقه شش عمليات انتقال گاز، محمود منيري معاون عمليات خطوط لوله منطقه در اين رابطه گفت: تعميرات خط لوله 20 اينچ سوزا كه بر اساس نتايج پيگراني هوشمند در سال گذشته بود، از روز دوشنبه 9 ارديبهشت ماه سال جاري و چهارم ماه رمضان آغاز و پس از 72 ساعت در روز جمعه 12 ارديبهشت ماه با رعايت مسايل ايمني، بهداشتي و استانداردهاي فني با موفقيت به پايان رسيد.

منيري با اشاره به اينكه خط لوله 20 اينچ سوزا در سال 1392 به طول 32 كيلومتر با هدف انتقال گاز به صنايع و نيروگاه هاي مستقر در جزيره قشم به بهره برداري رسيده است، گفت: با هدف افزايش ضريب اطمينان انتقال گاز،  اين تعميرات در سه تيم عملياتي و 15 جبهه كاري (15 نقطه داراي عيب) برنامه ريزي شده بود ، كه با تلاش شبانه روزي مجموعه عمليات خطوط لوله منطقه در بازه زماني كمتر از زمان پيش بيني شده به اتمام رسيد و تزريق گاز به صنايع و نيروگاه هاي واقع در جزيره قشم كه اصلي ترين مصرف كنندگان اين خط هستند، انجام شد.

محمود منيري ادامه داد: اين عمليات در چارچوب اجراي برنامه هاي نت سال 99 بود، كه در سال جاري مي توان به عمليات و تعميرات متعدد ديگر از جمله پيگراني هاي خطوط، تعميرات خط 22 اينچ، خط 20 اينچ گلگهر، خط 12 اينچ قشم/بندرعباس، برخي نقاط تعميراتي خط 24 اينچ، هات تپ ها در برنامه ها اشاره كرد.

منيري در پايان از زحمات كاركنان معاونت عمليات خطوط لوله، واحدهاي شيرهاي خودكار، امور بازرسي فني، معاونت مهندسي و خدمات فني، ديسپچينگ ، امورHSE  ، خدمات  اجتماعي و رفاهي و روابط عمومي كه در وضعيت بحراني و بسيار سخت كرونايي، با تعهد و مسئوليت پذيري ضمن مشاركت در عمليات در تاب آوري شبكه انتقال گاز تلاش مي كنند، تقدير و تشكر نمود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.6.6.0